Learn
Play
Schools
Join
News

Hall of Fame

2016 Winter Season - May-August - 21 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(13 teams)
A - 4 aside
(8 teams)
GOLD MEDAL WINNER Divers
Igor-Nico
Amazeballs
Lauren-Scott
Stuart-Sylvia
SILVER MEDAL WINNER Sons of Beaches
Dylan-Eugene
Netflixz
Noel-Ben-Nat
Niel-Joe-Vinny
BRONZE MEDAL WINNER Clever Beaches
Lauren-Marina
Moose Jaws
Dylan-Kris
Richard-Shane
2016 Summer Season - January-April - 28 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(16 teams)
A - 4 aside
(12 teams)
GOLD MEDAL WINNER Los Cafeteros
Andres-Nico
Amazeballs
Lauren-Niels
Scott-Sylvia
SILVER MEDAL WINNER Sons of Beaches
Dylan-Eugene
Heads in Sand
Anna-Ben-Michelle
Niel-Sonja
BRONZE MEDAL WINNER Purple Turtles
Manuel-Yumi
Yabbies
Manuel-Liz-Mel
Nico-Yumi
2015 Spring Season - August-November - 27 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(15 teams)
A - 4 aside
(12 teams)
GOLD MEDAL WINNER Well Hung Dolphins
Dave-Neil
Amazeballs!!
Sylvia-Will
Ezz-Scott
SILVER MEDAL WINNER Purple Turtles
Dion-Marti-Yumi
Yabbies
Igor-Liz-Mel
Nico-Yumi
BRONZE MEDAL WINNER Divers
Igor-Nico
Heads in Sand
Anna-Ben-Neil
Michelle-Sonja
2015 Winter Season - May-August - 18 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(10 teams)
A - 4 aside
(8 teams)
GOLD MEDAL WINNER Sons of Beaches
Dave-Eugene
Sylv
Sylvia-Will-Ezz
Scott-Julian
SILVER MEDAL WINNER Pervy Spiders
Neil-Thom
Heads in Sand
Anna-Neil
Michelle-Sonja
BRONZE MEDAL WINNER Gavino's & Co.
Matthew-Federico
Crumbed Cutlets
Aaron-Dario
Justine-Kylie-Mel
2015 Summer Season - January-April - 18 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(9 teams)
A - 4 aside
(9 teams)
GOLD MEDAL WINNER Divers
Igor-Nico
Yabbies
Igor-Nico
Yumi-Liz-Mel
SILVER MEDAL WINNER Sons of Beaches
Dave-Eugene
Sylv
Sylvia-Will
Ezz-Scott
BRONZE MEDAL WINNER Barracudas
Liz-Yumi
Heads in Sand
Anna-Ben
Michelle-Sonja
2014 Spring Season - August-November - 19 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(9 teams)
A - 4 aside
(10 teams)
GOLD MEDAL WINNER Laff a Minute
Jason-Scott
Totes 4some
Igor-Liz-Nico
Mel-Yumi
SILVER MEDAL WINNER Mordecai and Rigby
Ben-Neil
Heads in Sand
Anna-Ben
Michelle-Sonja
BRONZE MEDAL WINNER Divers
Igor-Nico
I'd Hit That
Olivia-Tim
Tyson-Zoe
2014 Winter Season - May-August - 19 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(6 teams)
B - 2 aside
(5 teams)
A - 4 aside
(8 teams)
GOLD MEDAL WINNER Bananas
Nicolas-Vince-Nat
Half Cut
Adam-Kylie-Pia
Justine-Thomas
FourS
Nicolas-Jeroen
Jenny-Nat
SILVER MEDAL WINNER Laff a Minute
Jason-Scott
Mudcrabs
Bart-Frank
Sand worms
Brendan-Ezz
Sylvia-Will
BRONZE MEDAL WINNER Divers
Igor-Nico
BAT
Benice-Aaron
Tash-Kelly
Mudcrabs
Bart-Liz
Nico-Mel
2014 Summer Season - January-April - 26 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(7 teams)
B - 2 aside
(6 teams)
A - 4 aside
(7 teams)
B - 4+6 aside
(6 teams)
GOLD MEDAL WINNER Sons of Beaches
Dave-Eugene
Half a Crumbed Cutlet
Adam-Kylie
Justine-Tom
I'd Hit That
Levi-Olivia
Tim-Zoe
Victorious Secrets
Bronwyn-Chris
Con-Steve
SILVER MEDAL WINNER DEA
Ben-Nico
Rookie Error
David-John
Crumbed Cutlets
Adam-Kylie
Justine-Tom
Tiggerays
Gemma-Jemma
Kate-Lauren-Mark
Mirko-Sarah-Tim
BRONZE MEDAL WINNER Double Trouble
James-Yumi
Bradburys
Hai-Van-Ben
Rocketfists
Alison-Clement
Steve-Stuart
Ben Ten
Andrew-Benice
Karen-Manuel
Noel-Sharon
2013 Spring Season - September-December - 23 Teams  
Medal/Div A - 2 aside
(9 teams)
A - 4 aside
(7 teams)
B - 4+6 aside
(7 teams)
GOLD MEDAL WINNER Frosty Chocolate Milkshakes
Ben-Neil
I'd Hit That
Jonel-Olivia
Tim-Zoe
Tiggerays
Gemma-Kate
Lauren-Mark-Tim
Meredith-Sarah
SILVER MEDAL WINNER Foul Play
Joe-Wes
Heads in Sand
Anna-Belinda
Ben-Sonja
Sandkickers
Anthia-Chris
Con-Mara
BRONZE MEDAL WINNER Sons of Beaches
Dave-Eugene
Crumbed Cutlets
Adam-Kylie-Justine-Pia-Tom
Ben Ten
Andrew-Benice
Karen-Manuel
Noel-Sharon
2013 Winter Season - June-August - 14 Teams  
Medal/Div A - 2 aside
(7 teams)
A - 4 aside
(7 teams)
GOLD MEDAL WINNER May & Pigram
Dave-Eugene
Slappers
Chad-Joe
Lisa-Wes
SILVER MEDAL WINNER Double Trouble
James-Yumi
Rocketfists
Alison-Carl
Clement-Diego
Mark-Steve-Stuart
BRONZE MEDAL WINNER Foul Play
Joe-Wes
Mudcrabs
Bart-Elizabeth
Frank-Mel
2013 Summer Season - January-May - 21 Teams
Medal/Div A - 2 aside
(11 teams)
A - 4 aside
(10 teams)
GOLD MEDAL WINNER May & Pigram
Dave-Eugene
Slammers
Ganu-Koorosh
Saeed
SILVER MEDAL WINNER Double Trouble
James-Yumi
Rocketfists
Alison-Carl
Clement-Diego
Mark-Steve-Stuart
BRONZE MEDAL WINNER Reheated Pizza
Ben-Neil
Heads in Sand
Adrienne-Anna
Belinda-Ben-Sonja